כתמים בריצוף

כתמים בריצוף – לא רק עניין אסתטי

ריצוף איכותי ככל שיהיה, עשוי להתגלות כפגום, באופן שבו יופיעו בשלב מסוים, לאחר שימוש סטנדרטי ביותר, כתמים שלא ניתן להסירם בטכניקות הניקוי הרגילות. מלבד הצד האסתטי והכיעור שכתמים אלו יוצרים, חשוב לדעת כי כתמים שאינם מטופלים, עלולים להוביל לסדקים וחורים בריצוף ולחדירת נוזלים ואבק מתחת לפני השטח,  כמו גם לנזק ארוך ומתמשך אשר יתכן ויצריך החלפת הריצוף כולו.

 

ישנה חשיבות רבה לבחירת ריצוף איכותי, שכן, השקעה נכונה תוביל למזעור נזקים בלתי צפויים. עם זאת, גם כאשר מרצפים בריצוף יוקרתי ביותר, עשויים להיות פגמים בייצור. ולכן, אם אתם מזהים כתמים בריצוף המשנים את הגוון, יתכן מאוד שמדובר בליקוי שמקורו באיכות הריצוף ולא יהיה מנוס, אלא להחליפו.

כדי למנוע נזק מצטבר, מיד עם זיהוי הכתמים יש לפנות לחברה ששיווקה את הרצפות או לקבלן כדי לקבל מענה מיידי לנזק. במקרים מסוימים ניתן לפתור את הבעיה בריצוף, על ידי ניקוי מיוחד וזאת רק כאשר מדובר בפגם חיצוני ולא פנימי בייצור.

אנחנו בדובי מהנדסים, מקפידים על איתור כל הליקויים הגלויים והנסתרים ומנפיקים דוח בדק בית מקצועי אשר ישרת אתכם בעלי הדירה בצורה האופטימלית לתיקון הליקויים ודרישת אומדן העלות לתיקונם.

למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו:
צרו קשר בלחיצה מניידים

Comments are closed.