יועץ איטום לבניינים

חברתנו מעניקה ייעוץ איטום לכל סוגי הבניינים השונים במגזר הפרטי על ידי יועץ איטום לבניינים, העסקי, הציבורי והתעשייתי. אנו מבצעים את הייעוץ לאיטום בכל שלבי הבנייה השונים, תוך הקפדה על עבודה יסודית וקפדנית ביותר.
ישנם אזורים רבים בבניינים בהם יש צורך לבצע עבודות איטום, החל מהגג ועד למרתפים ,חלונות,חדרי רחצה ומרפסות.

לבדיקות נוספות ושירותי בדק בית – לחצו כאן

הייעוץ שלנו הינו גם בתקופת התכנון והבנייה כדי למנוע כשלים. בניינים שנבנו עם כשלים באיטום,אנו מזהים ומאתרים את מנקודות הכשל,ומציעים פתרונות הנדסיים לתיקון הליקויים. לצורך כך אנו משתמשים ביידע הרב שצברנו ונעזרים במכשירים משוכללים.

איטום מקצועי לבניינים
במידה והאיטום במבנה לקוי, עלולות להיווצר תקלות חוזרות ונשנות בצורת סדקים, נזילות בתיקרה ובקירות אשר יכולים לגרור אחריהם נזק רב למבנה עד לרמה של פגיעה ביציבותו. במקרה שבו מתגלים פגמים מעין אלו במבנה, חשוב שלא להמתין ולהזמין יועץ איטום לבדיקה יסודית של המבנה, כך שיאתר את כל המקורות השונים לחוסר האיטום וימליץ על דרכים לתיקון עבודת איטום .

תהליך בדיקת האיטום בבניינים
בשלב הראשון, יועץ האיטום, עורך בדיקה מקיפה ויסודית של כל המבנה, בהתאם לבעיות שהועלו בפניו. בשלב השני, היועץ עושה שימוש במכשור מיוחד לאיתור נזילות ורטיבות שבאמצעותו ניתן לזהות את המקומות שבהם בשל איטום בלתי תקין מתחילה להתפתח נזילה או רטיבות נסתרת שבלתי אפשרי לגלות בשום צורה אחרת. בשלב השלישי, היועץ מעניק דוח מפורט של כל ליקויי האיטום שנמצאו, הערכת מחיר ואפשרויות התיקון הקיימות.

מכאן, קיימת הבחירה בידי הלקוח, אם לבצע את עבודת האיטום על ידי קבלן איטום אשר "ימשוך" לחמרי האיטום בהם הוא אישית שולט,או להזמין יועץ איטום אשר יפיק חוות דעת מקצועית תוך המלצה על החמרים הכי חדישים לפי העניין,ורק לאחר קבלת חוות הדעת המקצועית לפנות לקבלן איטום מתאים.
חשוב לזכור כי יש לבחור יועץ איטום בעל רקע וניסיון בתחום, אשר מכיר היטב את כל נבכי המקצוע.
אין להמתין עם נזילות כי הזמן מחמיר את התוצאות של הרטיבות .ככל שפועלים מוקדם יותר הנזק לבנין קטן יותר והתיקון של כשל האיטום זול יותר.

 

למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו:

צור קשר חברת דובי מהנדסים

סגור לתגובות.