בדק בית כלי עבודה

חברת דובי מהנדסים בעלת וותק וניסיון של יותר מ- 30 שנה בענף בדק הבית וביקורת ליקויי הבנייה עושים שימוש בכלים המתקדמים ביותר במקצוע למניעת נזקים מיותרים לביתכם!

להצעת מחיר חייגו:
צרו קשר בלחיצה מניידים

מכשיר לייזר של חברת לייקה. למדידת אנכיות ואפקיות של חלקי מבנה

מכשיר לייזר של חברת לייקה. למדידת אנכיות ואפקיות של חלקי מבנה

מדי טווח דיגיטליים

מדי טווח דיגיטליים

מד זוית אלקטרוני ופלס דיגיטלי

מד זווית אלקטרוני ופלס דיגיטלי

מכשיר למדידת לחות בקירות וריצפה

מכשיר למדידת לחות בקירות וריצפה

מכשיר לייזר של חברת בוש

מכשיר לייזר של חברת בוש

קליבר דיגיטלי למדידת קטרים חיצוניים ופנימיים של אביזרים וצינורות.

קליבר דיגיטלי למדידת קטרים חיצוניים ופנימיים של אביזרים וצינורות.

חזרה לקטגוריית בדק בית

כל רוכש רכב מיד שנייה, כולל בדרך כלל במשא ומתן על סכום הרכישה, סעיף הקובע כי הרכב יעבור בדיקה במוסך מוסכם, לקביעת מצבו של הרכב. משום מה הישראלים נורא קפדניים ככל שהדבר נוגע למכונית שהם רוכשים, ואינם מסתפקים באמינותו של המוכר או בדיקה כללית שיבצעו בעצמם.

מבחינתם מוסך הוא המקום בו יש לבצע את הבדיקה וזהו המקום היחידי בו נמצאים כל כלי העבודה המתאימים לביצוע בדיקה כזו. למרות כל מה שנאמר לעיל, בוחרים משום מה ישראלים רבים לוותר על בדיקה כזו כשמדובר בעסקה הרבה יותר גדולה ומשמעותית לאורך שנים כמו למשל רכישת בית ישן או חדש.

במקרה של בית מעדיפים ישראלים רבים לטמון את ראשם בחול, לסמוך על אמינותו של מתווך הנדל"ן שלהם, או פשוט סתם לקוות לטוב.

ליקויי בניה המחייבים בדק הבית – לא רק בבתים ישנים

חשיבות השימוש בכלים הנכונים בביצוע בדק ביתהמציאות היא, שבתים רבים בישראל, הנמכרים מדי יום סובלים מליקויים רבים, אם בגלל גילם המופלג, או אם בגלל ליקויי ביצוע במהלך הבניה כשמדובר בבתים חדשים. ברור לכולם כי לאדם מהשורה אין את היכולת או את הכלים לבדוק את מצבו האמיתי של הבית הנרכב, וכי על מנת לקבל חוות דעת אמינה, יש צורך בכלי עבודה ובידע מקצועי שאין למרביתנו.

מהנדס בניין מוסמך העוסק בבדק בית, הוא בדרך כלל האדם המתאים לביצוע העבודה הזו, והוא "המוסך המוסכם" בו נמצאים כל כלי העבודה המתאימים לביצוע בדק בית. טכנולוגיות חדישות שנכנסו לשימוש באות לידי ביטוי במגוון רחב של כלי עבודה לבדק בית, הנמאים בשימוש אצל מהנדסים, קונסטרוקטורים וחברות הנדסיות המציעות שירותי בדק בית.

בדק בית – רק עם כלי עבודה מקצועיים

שימוש בכלים המקצועיים ביותר לביצוע הבדיקות הנדרשותביצוע בדק בית בכלי עבודה איכותיים המצויים בשימוש כזה, מסייעים למהנדס לבדוק בניינים בכל גיל ובכל רמת מורכבות, תוך גילוי ליקויים גלויים ונסתרים כאחד. החל מסדקים ברורים לעין כל, וכלה בחוסר בברזל בעמודי הבניין, נזילות נסתרות או קירות לא ישרים המסכנים את דיירי המבנה.

וויתור על בדק בית מקצועי הוא טעות שעלולה לעלות ביוקר לרוכשי הנכס, העשויים לגלות כי הבית שרכשו בכסף רב דורש שיפוץ מקיף או אפילו במקרים קיצוניים דורש הריסה ושיקום, מה שיעמיד בסיכון את כל ההשקעה הכלכלית בבית, שלא לדבר על סכנות חיים מהותיות כשמדובר במגורים במבנה מסוכן. מהנדס בניין מקצועי המשתמש בכלי עבודה מקצועיים לבדק בית, הוא בהחלט ההבדל המהותי בין רכישה מוצלחת, לבין שימת הכסף על קרן הצבי.

להצעת מחיר צרו קשר או חייגו:
צרו קשר בלחיצה מניידים

סגור לתגובות.