איתור נזילות

גליתם נזילה? לא יודעים מה לעשות? צריכים עזרה?

בסרטון הבא תוכלו ליראות איך איתרנו נזילה אצל אחד הלקוחות וכמובן תוכלו לראות להתרשם מהכלים שאנחנו עובדים.

חברת דובי מהנדסים מספקת שירותי איתור נזילות מים לחברות ולפרטיים.

להצעת מחיר צרו קשר או חייגו:

office-phone

איתור נזילות בבתים משותפים

אחת הבעיות החמורות והנפוצות ביותר המתעוררות בעיקר בבתים משותפים, היא של נזילות מים העשויות להופיע בדירה אחת אך להשפיע  על קירות הבית הצמוד או הבית שמתחת לדירה הפגועה.

לחצו לדף הבית העוסק בתחום בדק בית

הסיטואציה של השכן מלמטה המקיש בהיסוס בדלת ומודיע כי הוא מצטער על השעה אבל אין לו ברירה כי הנזילה אצלכם הורסת לו את התקרה, היא לא סיטואציה דמיונית במציאות הישראלית.

בבנייני דירות יש בדרך כלל צנרת מים העוברת לאורך כל המבנה בקירות המשותפים לשני דיירים לפחות, וברצפת הדירות עוברת צנרת נוספת המשפיעה ישירות על תקרת הדירה הנמצאת בדיוק מתחת לדירה בה עוברת הצנרת.

איתור נזילת מים יכול להיות הליך קצר או ארוך תלוי באמצעים הננקטים לצורך האיתור. אולם ללא קשר לדרך האיתור כאן המקום לציין כי נזילות מים אינן “עוברות” מעצמן וחורים בצנרת לחץ בדרך כלל הולכים ומתרחבים ולא להפך ולכן אל תמתינו לרגע האחרון וזכרו כי יש לטפל בכל נזילה במהירות וביעילות אחרת הנזק רק ילך ויגדל.

אנו ממליצים לכם לא להתפשר ולטפל בשורש הבעיה.

אצלנו בדובי מהנדסים מבצעים בדק בית ואיתור נזילות מזה שנים, עם צוות מקצועי ומיומן.

להצעת מחיר צרו קשר או חייגו:

office-phone

איך מאתרים נזילה? חציבה וחשיפה עד לאיתור הנזילה

איתור נזילות מים מתבצע בשתי דרכים עיקריות, האחת היא הדרך המסורתית, לפיה יש לחצוב בקיר, או לחשוף את איזור הרטיבות ברצפה על ידי הרמת האריחים וגילוי הצינור.

איתור נזילות תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר

 

טכנולוגיה מתקדמת לאיתור נזילותבניגוד לשיטה הישנה, אנו בדובי מהנדסים עושים שימוש במכשירים מתקדמים וחדישים אשר מאתרים את הרטיבות והנזילות ללא כל צורך בחציבה. הצירוף המנצח של מכשור חדיש, הידע ההנדסי יחד עם ניסיון מקצועי עשיר מאפשר לנו להגיע לפתרון ההנדסי היעיל ביותר והמדויק ביותר.

גילוי ואיתור נזילות ללא סיתות – תרמיטק איתור נזילות, ללא חציבה ובאמצעים בלתי פולשניים.

הכלי העיקרי בו משתמשים לאיתור נזילות היא המצלמה התרמית – מצלמה זו הופכת את איתור הנזילה לפשוט ואת תהליך בדק הבית ליסודי ואפקטיבי יותר.

אנו משתמשים באמצעים הטובים ביותר לביצוע בדק בית עבור לקוחותינו, כך שנוכל להנפיק עבורם דוח  מפורט עם כל הליקויים של המבנה פנימיים או חיצוניים.

Comments are closed.